Fehler

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /mnt/web110/d2/97/51637397/htdocs/drupal/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (Zeile 394 von /mnt/web110/d2/97/51637397/htdocs/drupal/includes/common.inc).

přihláška


Prohlášení o ochraně údajů:

Při zohledněním účelově vázaného použití a získávání údajů, zpracováváme a ukládáme Vaše osobní údaje až do odvolání jen pro uvedené účely. Další předávání osobních údajů třetím osobám se provádí pouze tehdy, pokud je to pro provádění služebních úkonů nebo pro plnění smlouvy nutné, např. formou vyhotovených profilů pracovníků. K tomu může žadatel v rámci platného práva kdykoli své u nás získané údaje nechat zablokovat, opravit nebo vymazat. Získané údaje se po 6 měsících znehodnocují.

Souhlasím s tím, aby společnost Pangerl Personalleasing GmbH (smluvní partner) ukládala a zpracovávala – v rámci převzetí zaměstnance – mé osobní údaje. (Ukládání pomocí počítačové techniky, zakládání a uschovávání osobních složek, povolení k tvorbě profilů pracovníků a jejich předávání příslušným zákazníkům).
Souhlasím s tím, aby společnost Pangerl Personalleasing GmbH (smluvní partner) se mnou byla v kontaktu prostřednictvím telefonu, dopisu, WhatsApp, Messengeru, SMS a e-mailu